Hledáme TRENÉRA do našeho týmu. Jsi to ty?

EXPO Training je leaderem na českém a slovenském trhu v individuálním coachingu atletů funkčního fitness, věnujeme se ale i silovém a kondičnímu tréninku běžných lidí. Naše začátky sahají do roku 2010, kdy se náš head coach a zakladatel Michal Bohumel začal o trénování klientů poprvé zajímat a začal s jeho intenzivním studiem, především se zahraničními trenéry. Od roku 2013 se specializuje především na on-line coaching a jeho rukama prošlo více než 200 atletů. Protože chtěl pomoci širšímu spektru lidí a předávat svoj zkušenosti dál, vznik EXPO Training. Teď jsme tým trenérů, který sdílí moto „EXploring My POtential“ – skutečnost, že každý může objevit svůj potenciál. Je jedno, jestli sportuje pro výkon, nebo je trénink součástí jejich zdravého životního stylu. A v každém případě jsme tu pro něj my, abychom mu pomohli jeho cílů dosáhnout.

Rezonuje tato filozofie i s tebou? Chceš být součástí trenérského týmu, společně se vzdělávat pod vedením Michala a čerpat z našich dlouholetých zkušeností s tréninkem jak atletů v různých sportech tak s tréninkem běžné populace? Hledáme trenéra, který nám pomůže naši vizi naplnit a coaching vnímá jako své poslání.

Myslíš, že jsi pro nás správný fit a my pro tebe?

Vyplň nám tento dotazník a my se ti ozveme s konkrétními informacemi, jiné totiž budou pokud jako trenér začínáš, nebo už klienty coachuješ několik let.

EXPO Training
info@expotraining.cz